PODZIMNÍ BĚH EUROPLANTU aneb všichni jsme Gregoři

Ještě jsme ani nedoběhli závod – a už máme všichni cenu za 4.místo. Každý dostane při prSouvisející obrázekezentaci pětikilový pytlík výborných herteplí. Odrůda Annalena. Prý letošní bramborářská jednička.

Annalena NN BIO Kon-AB +  /       NN – odolnost vůči více patotypům háďátka Gl. rostoch!    /    AB – varný typ   /    Kon – konzumní, nemusí se loupat!    /     AB – varný typ   /    + sadba pouze z dovozu!

Každoroční rituál při běhu Europlantu. Přijel jsem sem na kole.Výsledek obrázku pro bramborová medaile Horní Počernice nejsou daleko, navíc mám závod jako rychlý trénink, ke kterému bych se jako známý lenoch jen těžko přinutil. Na umístění nezáleží. Navíc přece vím, že budu opět čtvrtý :-). Běží se 3 kola po 2,5 kilometrech a nářez je to slušný, i když neběžíš úplně na krev. Vypadá to tady jako běžecký přebor domova důchodců. Samí fajnšmekři. Každý má naběháno nejmíň půlku štreky k Měsíci. I nějaký mistr světa by se našel. Veteránský. Několikanásobný, není-liž pravda. Koukni na číslo 38.

Někoho pod 40 let aby jsi jako v kupce sena hledal. Však závod také patří do série SABZO, tam se na nějaký ten křížek nehledí – protože výsledky se řádně přepočítají do maďarských tabulek. Šanci na bednu mají všichni, křížek nekřížek.Všechno se děje venku. Nejsme žádný rozpustný panenky. Ne, že by bylo teplo. Je spíš pěkná kosa. Ale co bychom pro možnost hezkého proběhnutí s plátěným číslem uvázaným za krkem neudělali.

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

Nemusím vůbec na pole – jedu si pro ně na kole. Nemusím vůbec do krámu – krámy já mám na salámu. V tradičním běhu Europlantu čeká mne brambor opravdu kvantum. Nemusím býti na čtvrtém fleku, aby jsem vyfásl přílohu k steaku – neb každý je dneska Gregorem a bere to vpravdě s humorem.                                                                                             Dříve než prdnem si do hlíny – herteple do každé rodiny!

Pro fofrníky i pro slimáky – k večeři budou bramboráky…

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s