ŠLEHŮV ČTVRTÝ (NE)BĚH DO ŠUPLÍKU aneb chobotnice na mrakodrapu…

Paňčtelko! Jaxem vám fčera při čaji řikal…takhle to nemužu přece na vládu poslat! Opravila bistemi to psani prosim? Ale richle? Už do popozejtřka?

Voni namně strašně tlačí – prí to potřebujou „promptně“, coš sice nevim cotoje, ale bojim se toho stejně…

30.3.2017

Ale to víš, že jo, můj milý Šleho – když promptně, tak promptně! Tady to máš!

Tvoje „paňčtelka“.

!! STUPEŇ UTAJENÍ: AA+ (co nejpřísněji tajné) !!

KOMU: k rukám prezidenta ÚpPNNA  (Úřad pro potírání nevhodných návykových aktivit), senátora J. Tubery)

OD: agent 001 „Morová Šleha“ – člen subkomise  SENOSLÁMA a ředitel testosteronové sekce BbIS. (Estrogenová sekce podléhá utajení AAA++, takže mi o ní – mírně řečeno – není známo lautr nic)

ÚVOD DO PROBLEMATIKY

V průběhu roku 2007 se na návrh několika uvědomělých bezkrokových poslanců a úředníků silových ministerstev, senátorů a zástupců z etické komise ÚpPNNA přikročilo k debatám o zřízení subkomise, jejímž hlavním úkolem se stalo zřízení úřadu, podřízeného již zmíněné subkomisi, kterážto pak měla přímo podléhat ÚpPNNA, potažmo její hlavě – senátoru J. Tuberovi.  Po dlouhotrvajících a vyčerpávajících jednáních, přerušovaných častými absencemi (ne)zúčastněných z důvodů jejich totální zaneprázdněnosti, došlo na 272. mezikomisním jednání (spíše v kuloárech mezi jednáním a druháním) k průlomu. Absolutní převahou hlasů 13 ku 12 ve čtvrtém kole bylo pak hlasováním rukou jednomyslně odhlasováno zřízení dislokovaného oddělení v rámci ÚpPNNA.

Základním pilířem již zmíněného oddělení se měli stát zcela loajální bývalí sportovci (s mimořádně vyvinutým smyslem pro konspiraci a s mimořádně vyvinutým testosteronovým grafem), kteří dostali zodpovědný úkol – infiltrovat se do zvolna, ale potencionálně zcela nekontrolovaně a nebezpečně se rozrůstající komunity – komunity tzv. „POBÍHAJÍCÍCH“.

Byl jsem tedy počátkem roku 2008 pozván na tajné zasedání subkomise ÚpPNNA. Zde jsem byl osloven a zvolen leaderem pododboru po rozhodujícím vystoupení předsedy subkomise a jeho stěžejní poznámce: „Zde přítomný jedinec na židli 14C má nejlepší předpoklady stát se leaderem infiltrační skupiny, neboť jako fanoušek „sešívaných z Vršovic“ několik let zcela nekontrolovaně a prokazatelně velmi úspěšně škodil v roli trenéra „rudých z Letné.“ Po této poznámce jsem totiž v přítomných vyvolal dojem – který až do konce jednání překvapivě nepominul – že jsem zcela ideální kandidát na požadovanou funkci. Mé silné podezření, že jsem byl komisí zvolen 8 ku 7 kvůli umístění konspiračního prostoru, ve kterém se tajné zasedání konalo (Alkoholická čajovna Eden), však nemohu relevantně prokázat, ba ani naznačit.

Dostal jsem tedy jasný úkol – nejprve můj pododbor pojmenovat….pojmenoval jsem jej tedy BbIS (BEZBĚŽNOSTNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA). A potom se směle pustit do díla – tzn. vést, zaznamenávat a koordinovat aktivity, vedoucí nejprve k infiltraci agentů (mezi – jak jsem je sám interně označil – SENOSLÁMAŘE) a později s pomocí těchto infiltrovaných agentů organizovat přímé akce ke snižování počtu senoslámařů, k jejich dehonestaci, ba přímo i k jejich sportovní likvidaci, spočínající ve včasném utínání všech rašících výrůstků a chapadel nenasytné chobotnice běhu, rozrůstajících se skrz celou impozantní stavbu našeho prvobytně pospolného kapitalistického mrakodrapu! A to jakýmikoli prostředky!

Jak se mohlo stát, že se mé růžové představy o stínání přísavných chapadel zhroutily co mrakodrap z karet – a jak jsem zjistil, že je můj úkol nesplnitelný?

Takto:

ZÁVĚREČNÁ VÝROČNÍ ZPRÁVA O SENOSLÁMAŘÍCH   –   2008 – 2017

V průběhu již zmíněného roku 2008, snadno a rychle infiltrováni (čisté dětské běžecké duše – chuděry – neměly ani nejmenší tušení o našem tajném úkolu, který se neukázal nelehkým, ba se naopak obráceně ukázal snadně lehkým), jsme počali nové komunitě pozorně naslouchat, běhat s ní, dívat se na ní, mluvit s ní, mlčet s ní, čichat ji…a psát o ní do tajného šuplíku.

Teď, když je šuplík již plný (ba přetéká), mohu směle přikročit k rekapitulaci naší činnosti. 

Prokazatelné poznatky z vjemů všech mých chabých čivů jsou jednoznačné – lidé jsou nepoučitelní! Uvádím několik základních aspektů, faktorů, atributů, ukazatelů a charakteristických bodů, které jsem já a moji spolukazibězi ve své dlouhotrvající, fyzicky i psychicky naprosto vyčerpávající práci, objevili.

Poznatek první – i jinak vcelku inteligentně působící osoby během velmi krátké aplikace běhu ztrácí velké množství mozkových buněk. Elementární příklady uvádím na snímcích z jednoho provinčního závodu – které však přesně charakterizují tristní stav jedinců v naší prohnilé prvobytně pospolné kapital……atd.

Přesto jsou týden co týden k vidění na nejrůznějších běžeckých akcích! Někteří v jednom jediném týdnu i několikrát!

Poznatek druhý – chobotnice běhu je také schopná takového běhavého člově20150502_194033ka velmi rychle zcela vycucat! Přesto jsem nenalezl jediného senoslámaře, kterému by to vadilo!stažený soubor

Poznatek třetí – s chobotnicí běhu se snažilo bojovat (i v rukavičkách) mnoho známých jedinců z mnoha odvětví. Marně – podlehli taktéž. Ti bez rukavic ovšem také.

Poznatek čtvrtý – chobotnice běhu též dohání jedince se jí poddávající k extrémním experimentům ve stravě, jimž jsem sice s několika málo jedinci zdatně čelil…

…leč marně.

stažený soubor (1)

pulmaraton-pirk12206_denik-630Poznatek pátý – chobotnice běhu se omotala nejen kolem těla společnosti, ale svými přísavkami již zasahuje i její hlavy!   Poznatek šestý – chobotnici podlehli dokonce i ti, kteří by jí dle všech rozumových předpokladů podlehnouti neměli!

Poznatek sedmý – pro sedící společnost jsou ovšem nejnebezpečnější šílenci, sídlící v pomyslné hlavě chobotnice – z níž ideologicky působí na masy. Vyrostlo z ní tolik chapadel , že tyto v tomto elaborátu nemohu ani zdaleka všechny natřít…pro představu pouze několik nejexemplárnějších případů – v komisi SENOSLÁMA jsme je interně pojmenovali „STRHÁVAČI“

Povšimněte si zejména dvojice exemplářů – levandulového polétavce a šedé eminence v pozadí vpravo dole. Zde – v tomto drze krákajícím zobáku a v tomto tichém a nenápadném rozmazaném pánovi – hledejme ideologické základy hnutí, které svými chapadly definitivně strhlo davy, přisálo se k tělu společnosti a omotalo celý prvobytně pospolný kapitalistický mrakodrap pohodlnosti.

Poznatek osmý – rozhodující…proces, který byl spuštěn již dávno před vznikem BbIS a komise SENOSLÁMA – je naprosto nevratndenni-razitkoý, žádnými opravnými prostředky nezvládnutelný a…konečný!

Howgh.

V Praze dne 1. 4. 2017

 

27.2. 2018

Paňčtelko! Nejlepčejší moje milá bívalá! Podivejte, comi skorem přet rokem odepsali! Furt mito vrtalo golozňou, jaxem votý vodpovjedi přemíšlel…bál semsejim vodepsat abi mně třeba zato nepopotahovali. Ale ušsem nato přišel! Ušse nebojim! Ušsem dostal vodvahu! Vopravíte mito teda zasejc, ať mám otnich konečně klíííd?

Šleha

28.2. 2018

Můj milý Šleho!

Pro tebe všechno! A neboj se, co by si na Tobě vzali? Popotahovat sice můžou, ale určitě Ti nic neurvou!

Tvoje bývalá třídní „paňčtelka“.

P.S. Tady to je…

 

V Praze dne 1. 3. 2018

Vážený pane senátore, vážení agenti ÚpPNNA, vážení kolegové ze subkomise BbIS,

po důkladném jedenáctiměsíčním širokosáhlém rozboru Vaší stručné neslušné odpovědi na mou zprávu ze dne 1. 4. 2017 a po téměř roční netečnosti mé komise (kterou jsem se – přiznávám – snažil dovést do stavu hibernace sám) se přisála na mou hlavu lepkavá chapadla oprávněné kritiky. Proto jsem se rozhodl takto:

jako šéf BbIS žádám o neprodlené a definitivní zrušení komise SENOSLÁMA.

Kdybych byl předem tušil to, co jsem si ani v těch nejčernějších snech nebyl schopen představit, nikdy bych nebyl býval byl ochoten státi se v naší tajné lóži BbIS číslem 001 s krycím jménem Morová Šleha.                                                                                                                                                                                                  Samotná existence BbIS se mi ve světle událostí, kterých jsem byl v posledních deseti letech očitým, očichlým a oběhlým svědkem, jeví jako naprosto zbytečná…jediným logickým vyústěním mise mé a mých testosteronových a testosterostarých spolupracovníků je přikročení k okamžitému zrušení služby. Můžete se mnou nesouhlasit, můžete mne za moji zprávu i popotahovat, ale to je asi tak jediné, co můžete učinit.

sleha-gump

Tímto tedy dávám okamžitou výpověď…a už mi, prosím Vás, nevolejte, na výbězích stejně nenosím mobil!

Ať žijí pokrokoví hlavonožci! Ať žije chobotnice na mrakodrapu! Ať žije běh!

Bývalý agent 001 Morová Šleha

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s