V KONTRASTU

Někdo má rád pouze terén, jiný zase asfalt měst – máme různé strategie, hněteni jsme z různých těst…běh je ale jenom jeden, vždy jde noha před nohu – máš-li svaly jen se svalit či z tučného tvarohu. Hledej sobě nové výzvy, hledej silné prožitky, neměj strachu z bláta, prachu a ledu pod kopýtky. Nežehrej na městskou dlažbu, nefňukej nad puchýřem – rozkroč svůj běh do široka, rozkroč ho co nejšíře. Nikdy nevíš, co ti příště znenadání zachutná – co umožní duši svištět k veselosti od smutna…

…nekritizuj jiné za to, že tvé plány nesdílí, přec nechceš být imitátor, vždyť si z jiných spermií!

 

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

Co je proti nudě zbraň? V prostřed nížin prudká stráň, v temném lese modrá báň, v běhu městem dětská dlaň a dívčí úsměv a la laň. Tráva, pole, vody járek, stoly s ionty (spousta várek) – pro znuděnce také dárek.

S Čechy běžím třetí ročník v běhu na hrad Točník, za týden pak s Maďary, Švýcary, Bulhary a jiných zemí emisary funím Karlovými Vary.                                                            Díky za ty dary!   

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

 

 

Jeden týden osaměle plaším v polích zajíce, druhý v městě trávíce, po startu se tísníce mezi běžců tisícem zkrápím potem silnice. Laní stáda kontra kolonáda, padlá kláda kontra spartakiáda – obé kouzlo nepostrádá.

Každý běh má své milovníky – však u chmelu najdou průsečíky…život je pestrý (hořký) – bohudíky!

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s